Dámské podprsenky

Push-up podprsenka Ava 1296

push-up-podprsenka-ava-1296.jpg

Jemná push-up podprsenka v půvabné meruňkové barvě. Košíčky modelu jsou pokryté hladkým mikrovláknem. Mezi košíčky je umístěná pěkná mašlička s přívěskem. Můstek a boky jsou krajkové. Model je doplněný o vyjímatelné zvětšující vycpávky. Ramínka je možné nastavit a odepnout. Podprsenka se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu. Pro vytvoření kompletu doporučujeme klasické kalhotky nebo kalhotky string. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Push-up podprsenka Ava 1296

Push-up podprsenka Mat 2029/11 Gijon

push-up-podprsenka-mat-2029-11-gijon.jpg

Elegantní push-up podprsenka v módním barevném provedení. Košíčky jsou pokryté hladkou a vzorovanou látkou. Můstek a boky jsou krajkové. Mezi košíčky je umístěná půvabná mašlička. Ramínka modelu je možné nastavit a odepnout. Podprsenka je doplněná vyjímatelnými zvětšujícími vycpávkami. Komplet je možné vytvořit s klasickými kalhotkami nebo s kalhotkami string Gijon. Složení: 55 % polyamid, 23 % bavlna, 9 % polyuretan, 6 % elastan, 4 % modal, 3 % polyester.

Push-up podprsenka Mat 2029/11 Gijon

Push-up podprsenka Ava 1001

Klasika v čisté podobě. Tento model musíte mít a určitě musí doplnit váš šatník! Push-up podprsenka, která je vyrobená z hladkého mikrovlákna. V místě spojení košíčků je půvabná ozdoba v podobě květinky. Ramínka je možné nastavit i odepnout. Složení: 88 % polyamid, 4 % elastan, 8 % bavlna.

Push-up podprsenka Ava 1001

Polovyztužená podprsenka Fernand Peril 1033 Rosette

polovyztuzena-podprsenka-fernand-peril-1033-rosette.jpg

Polovyztužená podprsenka, která krásně nadnáší poprsí. Přirozený tvar kostic dodává modelu a poprsí pěkný tvar a vzhled. Košíčky modelu jsou pokryté krajkou na červené podšívce. Horní část košíčíků je ušitá z jemné síťoviny. Můstek je vyrobený ze síťoviny s červenou podšívkou. Model zdobí volánky a půvabné mašličky. Boky podprsenky jsou krajkové. Model má kostice pod poprsím a má také svislé kostice. Ramínka podprsenky je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možnotí nastavení obvodu. Pro vytvoření kompletu doporučujeme tanga a podvazkový pas Rosette. Složení: 60 % polyamid, 20 % elastan, 17 % polyester, 3 % bavlna.

Polovyztužená podprsenka Fernand Peril 1033 Rosette

Polovyztužená podprsenka Gaia 519 Elen

polovyztuzena-podprsenka-gaia-519-elen.jpg

Tato elegantní polovyztužená podprsenka je vyrobená z mikrovlákna působícího na dotyk jako samet a z jemné krajky v chrpové barvě. Zvláštní pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, kdy spodní část košíčků zakrývá bradavky. Podprsenka krásně stahuje poprsí ke středu a dodává mu půvabný oblý tvar. Spodní část košíčků je vyrobená z trojvrstvé pěny, která je uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Ramínka mají šířku 12 mm, 15 mm nebo 20 mm. Díky jejich vysoké kvalitě se při nošení nevytahují a nedeformují. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu (u většiny velikostí), nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to u největších rozměrů 95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K. Celkový dojem z modelu doplňují půvabné mašličky umístěné na spojení ramínek a košíčků. Abychom uspokojili požadavky našich zákaznic, které se necítí pohodlně kvůli kosticím, které nejsou pohodlné, využili jsme novou technologii jejich všití. Místo jedné kostice jsou použité dvě, které se doplňují. Konce kostic jsou všité do elastické pásky a překrývají se v tunýlku. Kostice jsou vyrobené z tenkého a pružného materiálu, a proto krásně následují pohyby těla - při každém pohybu se kostice pohybují stejně jako tělo a překrývají se. Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Elen. Složení: 56 % polyamid, 20 % polyester, 12 % elastan, 9 % bavlna, 3 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 519 Elen

Polovyztužená podprsenka Gaia 559M Ida Maxi

polovyztuzena-podprsenka-gaia-559m-ida-maxi.jpg

Nabídka pro všechny ženy obdařené plnějšími tvary (košíčky až do velikosti L). Tato elegantní polovyztužená podprsenka je vyrobená z béžové puntíkované látky a z černé krajky. Pro větší zajištění stability obvodu jsou zadní díly vyrobené z pružné síťoviny. Podprsenka krásně tvaruje a nadnáší poprsí. Pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, kdy spodní vyztužená část košíčků zakrývá bradavku. Pro větší komfort při nošení je spodní část košíčků uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Model je zpevněný svislými bočními kosticemi. Podprsenka se nastavuje trojitými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Model má velmi kvalitní ramínka, která se při nošení nevytahují a nedeformují. Šířka ramínek je přizpůsobená větším rozměrům. Celý model doplňují půvabné mašličky v místě spojení ramínek s košíčky. Mezi košíčky je krajková mašlička se stylovou ozdobou. Složení: 66 % polyamid, 15 % polyester, 12 % bavlna, 5 % elastan, 2 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 559M Ida Maxi

TOPlist