Push up podprsenky

Dámská push-up podprsenka AV 1638 BLACK

damska-push-up-podprsenka-av-1638-black.jpg

Dámská podprsenka Vicky představuje spojení jemnosti a nevinnosti s dokonalým střihem a neocenitelným pohodlím. Tato výjimečná dámská push-up podprsenka nejenom krásně obepíná a nadnáší poprsí, ale zároveň jej také opticky zvětšuje. Model je vyrobený z pěny a je pokrytý měkkou bavlnou a krásnou lesklou krajkou s květinovým motivem. Ramínka je možné nastavit i odepnout. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Komplet je možné vytvořit s klasickými kalhotkami, nebo s kalhotkami brazilky. K dostání je také podvazkový pás. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská push-up podprsenka AV 1638 BLACK

Push-up podprsenka VALERIE

push-up-podprsenka-valerie.jpg

Push-up podprsenka. Košíčky mají tepelně vytvarované vycpávky a jsou pokryté mikrovláknem. Spodní část modelu a můstek jsou ušité z krajky. Ramínka je možné nastavit i odepnout. Složení: 60 % polyamid, 16 % polyester, 10 % bavlna, 7 % elastan, 7 % jiné materiály.

Push-up podprsenka VALERIE

Dámská push-up podprsenka AV 1733 DEEP SEA

damska-push-up-podprsenka-av-1733-deep-sea.jpg

Equinox představuje nabídku pro všechny milovnice podprsenek typu "push-up kopa". Lesklé mikrovlákno ve smaragdové barvě je doplněné jemnou krajkou a jemnou páskou. To vše představuje vyváženou eleganci s trochou šílenství a vášně. Pásky nad košíčky vytváří svůdný dekolt. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka má střih typu "push-up kopa". Pro vytvoření kompletu doporučujeme klasické kalhotky, nebo kalhotky brazilky. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská push-up podprsenka AV 1733 DEEP SEA

TOPlist