65J podprsenka

Dámská podprsenka Ava 1732 Mami

damska-podprsenka-ava-1732-mami.jpg

Elegantní podprsenka pro kojící ženy. Vrchní část košíčků je vyrobená z hladké látky. Spodní část košíčků a můstek tvoří světlá látka pokrytá černou krajkou. Zadní díly jsou ušité z pružné látky. Košíčky jsou vyztužené a uvnitř jsou pokryté bavlnou. Mezi košíčky je umístěná ozdobná mašlička. Model má svislé boční kostice. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka se zapíná dvou, nebo třířadovými háčky (v závislosti na rozměru a velikosti modelu) s trojí možností nastavení obvodu. Model má pohodlné zapínání typu "klik", které umožňuje odepnutí a zapnutí košíčků jednou rukou. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská podprsenka Ava 1732 Mami

Měkká dámská podprsenka NINA ART. 644 tmavě modrá

mekka-damska-podprsenka-nina-art-644-tmave-modra.jpg

Měkká dámská podprsenka. Model má můstek - zadní díly jsou spojené se středem podprsenky pod košíčky. Košíčky jsou vytvarované drátkem. Střed modelu je středně vysoký. Dekolt má tvar tulipánu. Model je plnější. Na košíčcích jsou vodorovné švy. Košíčky jsou na bocích zpevněné a krásně obepínají poprsí. Podprsenka pěkně nadnáší poprsí, poskytuje mu oporu a dodává mu přirozený tvar a vzhled.

Měkká dámská podprsenka NINA ART. 644 tmavě modrá

Kojící a těhotenská podprsenka 1732 Mami

kojici-a-tehotenska-podprsenka-1732-mami.jpg

Kojící a těhotenská podprsenka 1732 Mami Ava - kombinace béžové a černé barvy - košíčky modelu jsou vyztužené a uvnitř jsou pokryté bavlnou - mezi košíčky je umístěná ozdobná mašlička - ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout - model má pohodlné zapínání typu "klik", které umožňuje odepnout/zapnout košíčky jednou rukou - podprsenka se zapíná dvouřadovými nebo třířadovými háčky s dvojí možností nastavení obvodu

Kojící a těhotenská podprsenka 1732 Mami

Měkká dámská podprsenka Gorsenia K435 Debora

mekka-damska-podprsenka-gorsenia-k435-debora.jpg

Elegantní měkká dámská podprsenka v černé barvě s tmavě modrými prvky. Košíčky a můstek jsou vyrobené z pěkné černé krajky, která je ve spodní části košíčků a ve středu podprsenky podšitá jemnou tmavě modrou látkou příjemnou na dotyk. Košíčky jsou vytvarované drátkem. Díky tomuto modelu je poprsí krásně stažené ke středu hrudníku. Model poprsí nadnáší a dává mu pěkný oblý tvar. Ve středu modelu je mezi košíčky malá mašlička s bižuterní ozdobou. Širší boky jsou vyrobené z pevnější lycrové látky a jsou zpevněné svislými kosticemi. Boky udržují podprsenku na správném místě. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na rozměru a velikosti podprsenky. V místech spojení ramínek s košíčky je malá mašlička. Model se zapíná dvou, nebo třířadovými háčky (v závislosti na velikosti) s trojí možností nastavení obvodu. Složení: 90 % polyamid, 7 % elastan, 3 % polyester.

Měkká dámská podprsenka Gorsenia K435 Debora

Vyztužená podprsenka Ava 1732 K

vyztuzena-podprsenka-ava-1732-k.jpg

Dámská podprsenka, která je určená zejména pro kojící ženy. Podprsenka je vyrobená z krajky s květinovým motivem. V horní linii modelu je hladké mikrovlákno. Košíčky jsou uvnitř podšité bavlnou. Ramínka mají zapínání typu Quick Clic, které umožňuje odepínání a zapínání košíčků jednou rukou. Díky tomu je kojení pohodlné. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Vyztužená podprsenka Ava 1732 K

Polovyztužená podprsenka Ava 1725

polovyztuzena-podprsenka-ava-1725.jpg

Polovyztužená dámská podprsenka v černo-béžové barvě. Košíčky modelu jsou ušité ze vzorované síťoviny. Vnitřní strana košíčků je podšitá béžovou bavlnou. Spojení košíčků zdobí jemná květinka. Ramínka není možné odepnout. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Polovyztužená podprsenka Ava 1725

Dámská podprsenka 1725 Cooper gold

damska-podprsenka-1725-cooper-gold.jpg

Dámská podprsenka 1725 Ava - má nevyztužené košíčky - košíčky podložené jemným tylem - ramínka ma délkové nastavení v zadní části - všité kostice košíčků i boční kostice - obvod z prodyšného materiálu je podložený měkkou prádlovou gumičkou

Dámská podprsenka 1725 Cooper gold

Měkká podprsenka Ava 1745

mekka-podprsenka-ava-1745.jpg

Měkká podprsenka s kosticemi. Košíčky modelu jsou vyrobené z černé krajky a černé a béžové látky. Model dokonale nadnáší poprsí. Boky podprsenky jsou ušité z hladké pružné látky a jsou zpevněné svislými kosticemi. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Měkká podprsenka Ava 1745

Polovyztužená podprsenka Kinga BC-639 Justine II

polovyztuzena-podprsenka-kinga-bc-639-justine-ii.jpg

Polovyztužená podprsenka se vzorovanými košíčky podšitými látkou v tělové barvě. Horní linie je měkká, krajková. Boky jsou z elastické síťky a jsou zpevněné svislou kosticí. Ramínka neodepínací - jejich šířka se liší lidle velikosti modelu. Podprsenka dobře drží a pozvedá prsa. Základní produkt. Složení: 60% polyamid, 20% elastan, 17% polyester, 3% bavlna

Polovyztužená podprsenka Kinga BC-639 Justine II

Polovyztužená podprsenka Ava 1720

polovyztuzena-podprsenka-ava-1720.jpg

Polovyztužená dámská podprsenka v malinové barvě. Podprsenka je vyrobená z krajky s květinovým motivem. Vrchní linie modelu je měkká a je vyrobená z jemné béžové síťoviny. Boky podprsenky jsou ušité z hladkého mikrovlákna a jsou zpevněné svislými kosticemi. Ramínka nelze odepnout. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Polovyztužená podprsenka Ava 1720

Dámská podprsenka 1740 Jacquard black

damska-podprsenka-1740-jacquard-black.jpg

Dámská podprsenka 1740 Ava - má měkké semi soft košíčky a vyjímatelné vycpávky - košíčky mají všité kostice - povrch košíčků je potažen mikrovláknem s přírodním motivem, zevnitř komfortní bavlněný úplet - ramínka s běžným délkovým nastavením, zdobená mašličkou - sedlo zdobí mašlička s bižuterní ozdobou - obvod z mikrovlákna - dvojháčkové zapínání se třemi polohami stažení

Dámská podprsenka 1740 Jacquard black

Dámská podprsenka 1741 Jacquard black

damska-podprsenka-1741-jacquard-black.jpg

Dámská podprsenka 1741 Ava - má měkké full cup košíčky - košíčky mají všité kostice - pro dokonalý tvar ňader - povrch košíčků je potažen mikrovláknem s přírodním motivem, zevnitř komfortní bavlněný úplet - ramínka s běžným délkovým nastavením, zdobená mašličkou - sedlo zdobí mašlička s bižuterní ozdobou - obvod z mikrovlákna - dvojháčkové zapínání se třemi polohami stažení

Dámská podprsenka 1741 Jacquard black

Polovyztužená podprsenka Ava 1720 Fiery Tango

polovyztuzena-podprsenka-ava-1720-fiery-tango.jpg

Úžasná polovyztužená podprsenka v odvážné malinové barvě. Vrchní část košíčků je pokrytá síťovinou olemovanou krajkovou lemovkou. Spodní část košíčků a můstek pokrývá krajka. Zadní díly tvoří dvojité hladké mikrovlákno. Mezi košíčky je umístěná mašlička. Model má svislé boční kostice. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Polovyztužená podprsenka Ava 1720 Fiery Tango

Polovyztužená podprsenka Ava 1725 Cooper Gold

polovyztuzena-podprsenka-ava-1725-cooper-gold.jpg

Sexy dámská polovyztužená podprsenka v úžasném barevném provedení. Podprsenka je pokrytá černým vzorem ve tvaru jemných medových pláství. Boky modelu jsou zpevněné hladkým mikrovláknem. Košíčky modelu jsou vyrobené z béžové látky. Mezi košíčky je umístěná ozdobná aplikace. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka se zapíná na dvou, nebo třířadové háčky s dvojí možností nastavení obvodu. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Polovyztužená podprsenka Ava 1725 Cooper Gold

Dámská podprsenka Gaia 760 Sofia

damska-podprsenka-gaia-760-sofia.jpg

Elegantní podprsenka v mátové barvě. Vrchní část košíčků je pokrytá krajkou. Spodní část košíčků pokrývá síťovina. Můstek je vyrobený z hladké látky. Zadní díly modelu tvoří pružná lycra. Model má na bocích svislé kostice. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu, nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to v případě větších velikostí. Podprsenku zdobí půvabné mašličky. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Dámská podprsenka Gaia 760 Sofia

Polovyztužená podprsenka Gaia 762 Denisa

polovyztuzena-podprsenka-gaia-762-denisa.jpg

Elegantní polovyztužená podprsenka v krásném barevném provedení. Vrchní část košíčků je pokrytá mátovou krajkou zpevněnou světlou síťovinou. Spodní část košíčků a můstek jsou vyrobené ze vzorované látky. Zadní díly modelu tvoří pružná vzorovaná lycra. Model nemá na bocích svislé kostice. Ozdobná ramínka v mátové barvě je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Podprsenku zdobí malé mašličky v místě spojení košíčků a ramínek a ve středu modelu. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 762 Denisa

Dámská podprsenka Gaia 761 Susan

damska-podprsenka-gaia-761-susan.jpg

Elegantní podprsenka v mátové barvě. Vrchní část košíčků a boky modelu jsou vyrobené z krajky podšité síťovinou. Spodní část košíčků tvoří hladká látka. Můstek je vyrobený z hladké látky. Zadní díly modelu tvoří pružná lycra. Model má na bocích svislé kostice. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu, nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to v případě větších velikostí. Podprsenku zdobí půvabné mašličky. Složení: 63 % polyamid, 14 % bavlna, 12 % elastan, 8 % polyester, 3 % polyuretan.

Dámská podprsenka Gaia 761 Susan

TOPlist