Doplňky k podprsenkám

Ramínka Julimex RB 407

Ramínka, která jsou nejenom praktická, ale také estetická. Ramínka představují pro naši společnost více, než jen součást spodního prádla. Jsou také součástí oblečení, která dotváří váš styl a outfit. Tato klasická látková ramínka, jejichž délku je možné nastavit, mají kovové zapínání a šířku 18 mm.

Ramínka Julimex RB 407

Silikonové vycpávky Julimex WS 04 C/D – extra push-up

silikonove-vycpavky-julimex-ws-04-c-d-extra-push-up.jpg

Silikonové zvětšující vycpávky typu extra push-up. Vycpávky dokonale zvětšují a nadnáší poprsí. Zároveň mu také dodávají pěkný symetrický tvar, objem a plnost. Vycpávky se rychle přizpůsobují teplotě těla a dokonale imitují přirozená prsa. Model je příjemný na dotyk a je diskrétní. Vycpávky se díky speciálnímu provedení ideálně přizpůsobují každému tvaru prsou. Vycpávky jsou při nošení nepostřehnutelné.

Silikonové vycpávky Julimex WS 04 C/D - extra push-up

Ramínka Julimex RB 82

raminka-julimex-rb-82.jpg

Ramínka, která jsou nejenom praktická, ale také estetická. Ramínka představují pro naši společnost více, než jen součást spodního prádla. Jsou také součástí oblečení, která dotváří váš styl a outfit. Délku těchto klasických látkových ramínek je možné nastavit. Složení: 80 % nylon, 20 % elastan.

Ramínka Julimex RB 82

Silikonové podložky pod ramínka BA 04 big

silikonove-podlozky-pod-raminka-ba-04-big.jpg

Silikonové podložky pod ramínka BA 04 big Julimex - jsou ideálním řešením pro sesouvající se ramínka - vložky nejen ramínka drží na svém místě, ale také zabraňují otlakům při tahu ramínek - jsou ušité ze silikonu příjemného na kůži - maximální šířka je 14 mm

Silikonové podložky pod ramínka BA 04 big

Ramínka Julimex RB 64

raminka-julimex-rb-64.jpg

Černá úzká látková, tzv. špagetová ramínka. Délku ramínek je možné nastavit. Ramínka jsou nejenom praktická, ale také estetická. Ramínka představují pro naši společnost více, než jen součást spodního prádla. Jsou také součástí oblečení, která dotváří váš styl a outfit. Složení: 80 % nylon, 20 % elastan.

Ramínka Julimex RB 64

Ramínka Julimex RB 401

raminka-julimex-rb-401.jpg

Ramínka, která jsou nejenom praktická, ale také estetická. Ramínka představují pro naši společnost více, než jen součást spodního prádla. Jsou také součástí oblečení, která dotváří váš styl a outfit. Tato klasická látková ramínka, jejichž délku je možné nastavit, mají kovové zapínání a šířku 14 mm.

Ramínka Julimex RB 401

Ramínka Julimex RT 07

raminka-julimex-rt-07.jpg

Průsvitná silikonová ramínka na krk se šířkou 10 mm. Délku ramínek je možné nastavit. Díky kovovým háčkům a regulátorům jsou ramínka odolnější a mají delší životnost. Ramínka oceníte zejména pod oblečením s odhalenými zády.

Ramínka Julimex RT 07

Ramínko Julimex Swing

raminko-julimex-swing.jpg

Výjimečné ramínko z limitované kolekce Lady Boss. Vystačí, abyste tímto ramínkem nahradily tradiční ramínka, čímž získáte krajkovou ozdobu pod krkem spojenou se svůdnými pásky, které pěkně zdobí dekolt. Návod: 1. Upevňující pásek přeložte směrem shora dolů kolem můstku mezi košíčky.2. Háček na konci pásku připněte k tunelu s očkem. 3. Upevňující pásek přeložte kolem krku a vzadu zapněte. 4. Nastavte délku pásků tak, abyste se cítila pohodlně a aby ozdoba pěkně vynikala.Složení: 80 % nylon, 20 % elastan.

Ramínko Julimex Swing

Ramínka Julimex RB 117

raminka-julimex-rb-117.jpg

Ramínka, která jsou nejenom praktická, ale také estetická. Ramínka představují pro naši společnost více, než jen součást spodního prádla. Jsou také součástí oblečení, která dotváří váš styl a outfit. Tato bílá ramínka, jejichž délku je možné nastavit, jsou vyrobená z látky s ozdobnou krajkou. Složení: 80 % nylon, 20 % elastan.

Ramínka Julimex RB 117

Ozdobné ramínko Julimex Rosette

ozdobne-raminko-julimex-rosette.jpg

Výjimečné ramínko z limitované kolekce Lady Boss. Vystačí, když tímto ramínkem nahradíte tradiční ramínka, a získáte tak krajkovou ozdobu pod krkem. Návod: 1. Upevňující pásek přeložte směrem shora dolů kolem můstku mezi košíčky. 2. Háček na konci pásku připněte k tunýlku s očkem. 3. Upevňující pásek přeložte kolem krku a vzadu zapněte. 4. Upravte délku pásků a přizpůsobte ji tak, abyste se cítila pohodlně a aby ozdoba vypadala krásně a byla na správném místě. Složení: 80 % nylon, 20 % elastan.

Ozdobné ramínko Julimex Rosette

Ozdobné ramínka Julimex Swing

ozdobne-raminka-julimex-swing.jpg

Výjimečné ramínko z limitované kolekce Lady Boss. Vystačí, když tímto ramínkem nahradíte tradiční ramínka a získáte tak krajkovou ozdobu pod krkem. Ozdoba je doplněná svůdnými pásky, které zdobí dekolt. Návod: 1. Upevňující pásek přeložte směrem shora dolů kolem můstku mezi košíčky. 2. Háček na konci pásku připněte k tunýlku s očkem. 3. Upevňující pásek přeložte kolem krku a vzadu zapněte. 4. Upravte délku pásků a přizpůsobte ji tak, abyste se cítila pohodlně a aby ozdoba vypadala krásně a byla na správném místě. Složení: 80 % nylon, 20 % elastan.

Ozdobné ramínka Julimex Swing

TOPlist