Doplňky k podprsenkám

Ramínka Promees Choker India

raminka-promees-choker-india.jpg

Tajemství tohoto modelu tkví ve stylovém spojení chokeru a řetízku. Choker India může ideálně doplnit koketní spodní prádlo. Choker můžete nosit také samostatně jako bižuterní ozdobu, která vypadá neobyčejně svůdně. Jemný látkový choker je prodloužený řetízkem, který se skládá z několika stovek lesklých černých korálků, díky kterým neujdete pozornosti. Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Ramínka Promees Choker India

Ramínka Promees Straps & Charms Grace

raminka-promees-straps-charms-grace.jpg

Efektní ramínka, jejichž délku je možné nastavit. Ramínka jsou ozdobená efektním přívěskem, který je možné vyměnit. Ramínka jsou určená pouze k podprsenkám, u kterých je možné ramínka odepnout a vyměnit. Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan. Návod: - odepněte původní ramínka u vaší podprsenky - připněte ramínka STRAPS takovým způsobem, aby nstavení délky ramínek bylo vzadu - oviňte pásek kolem střední části podprsenky a připněte háčkem - nastavte ramínka

Ramínka Promees Straps & Charms Grace

Dámské ramínka k podprsence 18mm RB 407 – Julimex

damske-raminka-k-podprsence-18mm-rb-407-julimex.jpg

Ramínka, která jsou nejenom praktická, ale také estetická. Ramínka představují pro naši společnost více, než jen součást spodního prádla. Jsou také součástí oblečení, která dotváří váš styl a outfit. Tato klasická látková ramínka, jejichž délku je možné nastavit, mají kovové zapínání a šířku 18 mm.

Dámské ramínka k podprsence 18mm RB 407 - Julimex

TOPlist