Gaia

Dámská podprsenka 696 Cleopatra – Gaia

damska-podprsenka-696-cleopatra-gaia.jpg

Klasická bílá podprsenka. Košíčky modelu jsou vyrobené z tepelně vytvarované pěny. Model má krajkový můstek. Zadní díly jsou ušité z pružné látky. Podprsenka má svislé boční kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Podprsenku zdobí malá mašlička mezi košíčky. Složení: 74 % polyamid, 12 % bavlna, 7 % elastan, 5 % polyester, 2 % polyuretan.

Dámská podprsenka 696 Cleopatra - Gaia

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia BS 748 Valeria

damska-polovyztuzena-podprsenka-gaia-bs-748-valeria.jpg

Dámská podprsenka s polovyztuženými košíčky. Podprsenka je vyrobená z puntíkované látky v korálové barvě. Vrchní linii košíčků tvoří síťovina ozdobená efektní výšivkou. Vnitřní část košíčků je pokrytá bavlnou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Díky svislým bočním kosticím se boky modelu při nošení nedeformují. Model dokonale zvýrazňuje ženské tvary. Podprsenka má střih a konstrukci typu SS3. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia BS 748 Valeria

Polovyztužená podprsenka Gaia BSM 787 Estelle Maxi

polovyztuzena-podprsenka-gaia-bsm-787-estelle-maxi.jpg

Podprsenka s polovyztuženými košíčky. Horní linie košíčků je ozdobená efektní výšivkou. Vnitřek košíčků je pošitý bavlnou. Ramínka jsou nastavitelná, neodepínací. Boční kostice zabraňují krabacení látky. Model dokonale zvýrazní ženské tvary. Model SSMX2. Složení: 41% polyamid, 30% polyester, 18% bavlna, 6% elastan, 5% polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia BSM 787 Estelle Maxi

Měkká kojící podprsenka Gaia BS 529 Mama

mekka-kojici-podprsenka-gaia-bs-529-mama.jpg

Dámská kojící podprsenka ušitá z jemného materiálu. Košíčky mají kostice a z vnitřní strany jsou podšité bavlnou. Ramínka mají odepínání typu Quick-Click a umožňují odepínání košíčků jednou rukou. Složení: 71% polyamid, 12% bavlna, 14 elastan, 3% polyuretan

Měkká kojící podprsenka Gaia BS 529 Mama

Vyztužená podprsenka Gaia BS 779 Mirella

vyztuzena-podprsenka-gaia-bs-779-mirella.jpg

Dámská podprsenka s vyztuženými košíčky. Ušitá z je z vzorovaného materiálu. Mezi košíčky je růžová mašlička. Vnitřek košíčků je pošitý bavlnou. Ramínka jsou nastavtelná, neodepínací. Model dokonale podtrhuje ženské přednosti. Složení: 63% polyamid, 21% bavlna, 11% elastan, 5% polyuretan.

Vyztužená podprsenka Gaia BS 779 Mirella

Měkká podprsenka Gaia BS 658 Lizzie

mekka-podprsenka-gaia-bs-658-lizzie.jpg

Měkká podprsenka typu balkonetka. Košíčky jsou ušité z tylu, podšitého síťkou. Svislé švy krásně tvarují a zvýrazňují prsa. Horní liniie je ozdobená výšivkou. Boky jsou zpevněné svislou kosticí. Ramínka neodepínací. Model SB13. Složení: 68% polyamid, 20% polyester, 12% elastan.

Měkká podprsenka Gaia BS 658 Lizzie

Polovyztužená podprsenka Gaia BS 769 Eugenie

polovyztuzena-podprsenka-gaia-bs-769-eugenie.jpg

Dámská podprsenka s polovyztuženými košíčky. Ušitá je z vzorovaného mikrovlákna ve fialovo-růžovém odstínu. Horní okraj košíčků je ze efektní krajky s květovaným motivem. Vnitřek košíčků je pošitý bavlnou. Ramínka jsou nastavitelná, neodepínací. Svislé kostice zamezují krabacení materiálu. Model dokonale podtrhne ženské tvary. Složení: 59% polyamid, 18% bavlna, 10% elastan, 8% polyester, 5% polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia BS 769 Eugenie

Polovyztužená dámská podprsenka Gaia BS 594 Sandy

polovyztuzena-damska-podprsenka-gaia-bs-594-sandy.jpg

Dámská polovyztužená podprsenka. Košíčky modelu jsou vyrobené z krajky s květinovým motivem a z vnitřní strany jsou podšité bavlnou. Boky podprsenky jsou zpevněné svislými kosticemi a tvoří je hladká pružná látka. Ramínka není možné odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Díky tomuto modelu získává poprsí přirozený oblý tvar. Model navíc poprsí ideálně nadnáší. Střih modelu - SS10. Složení: 51 % polyamid, 25 % polyester, 12 % bavlna, 10 % elastan, 2 % polyuretan.

Polovyztužená dámská podprsenka Gaia BS 594 Sandy

Polovyztužená dámská podprsenka BS Gaia 780 Irmina

Dámská podprsenka s polovyztuženými košíčky. Podprsenka je vyrobená ze vzorovného mikrovlákna. Vrchní linii košíčků tvoří efektní krajka s květinovým motivem ve tmavě modré barvě. Vnitřní strana košíčků je pokrytá bavlnou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Boky jsou ušité z hladé látky. Model dokonale zvýrazňuje ženské tvary. Střih modelu je typu SS-5. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Polovyztužená dámská podprsenka BS Gaia 780 Irmina

Polovyztužená dámská podprsenka BS Gaia 780 Irmina

Polovyztužená dámská podprsenka Gaia BS 677 Hope

polovyztuzena-damska-podprsenka-gaia-bs-677-hope.jpg

Polovyztužená dámská podprsenka. Košíčky modelu jsou vyrobené ze vzorovaného mikrovlákna. V horní linii modelu je jemná látka ozdobená efektní výšivkou. Boky modelu jsou jednobarevné - mají grafitovou barvu a jsou zpevněné svislými kosticemi. Ramínka není možné odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podrpsenky. Model dokonale nadnáší a obepíná poprsí. Složení: 61 % polyamid, 16 % bavlna, 10 % elastan, 9 % polyester, 4 % polyuretan.

Polovyztužená dámská podprsenka Gaia BS 677 Hope

TOPlist