Gaia

Polovyztužená dámská podprsenka Gaia 753M Carolyn Maxi

polovyztuzena-damska-podprsenka-gaia-753m-carolyn-maxi.jpg

Elegantní dámská polovyztužená podprsenka, která je určená ženám s plnějšími tvary (košíčky až do velikosti L!). Horní část košíčků je pokrytá jemnou výšivkou. Spodní část košíčků a můstek jsou vyrobené z květované látky. Zadní díly modelu jsou ušité z pružné lycry. Podprsenka má svislé boční kostice. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná třířadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Model zdobí půvabné mašličky. Složení: 53 % polyamid, 23 % polyester, 12 % bavlna, 10 % elastan, 2 % polyuretan.

Polovyztužená dámská podprsenka Gaia 753M Carolyn Maxi

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 559 Ida

damska-polovyztuzena-podprsenka-gaia-559-ida.jpg

Elegantní dámská polovyztužená podprsenka v krásném barevném provedení. Košíčky a můstek jsou pokryté béžovou puntíkovanou látkou a černou krajkou. Zadní díly jsou vyrobené z pružné lycry pro zajištění větší stability obvodu. Model krásně obepíná a tvaruje poprsí. Mezi košíčky je krajková mašlička se stylovou ozdobou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka se zapíná dvěma háčky s trojí možností nastavení obvodu. Malé mašličky v místě spojení ramínek s košíčky dodávají celému modelu na kráse a půvabu. Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Ida. Složení: 66 % polyamid, 15 % polyester, 12 % bavlna, 5 % elastan, 2 % polyuretan.

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 559 Ida

Vyztužená podprsenka Gaia BS 881 Angelina

vyztuzena-podprsenka-gaia-bs-881-angelina.jpg

Vyztužená podprsenka s krajkovými košíčky. Vnitřní strana košíčků je pokrytá bavlnou. V místě spojení košíčků a ramínek jsou saténové mašličky. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka má střih a konstrukci typu FC2. Složení: 64 % polyamid, 18 % bavlna, 12 % elastan, 6 % polyuretan.

Vyztužená podprsenka Gaia BS 881 Angelina

Měkká dámská podprsenka Gaia BS 644 Nina Růžová

mekka-damska-podprsenka-gaia-bs-644-nina-ruzova.jpg

Měkká dámská podprsenka s kosticemi. Košíčky modelu jsou vyrobené z lesklé látky. V horní linii košíčků je tylová síťovina ozdobená efektní výšivkou. V místě spojení košíčků je saténová mašlička. Ramínka není možné odepnout. Model dokonale nadnáší poprsí. Podprsenka má střih a konstrukci typu S7. Složení: 55 % polyester, 41 % polyamid, 4 % elastan.

Měkká dámská podprsenka Gaia BS 644 Nina Růžová

Podprsenka Anna BS 0506 – Gaia

podprsenka-anna-bs-0506-gaia.jpg

Novinka výrobce GAIA, značky Linea Maxima!!! Klasická, polovyztužená podprsenka vhodná především pro ženy s bujnějším poprsím. Košíčky jsou ušité z bavlněné pěny, obšité jemnou krajkou. Vrchní část košíčků je z jemné síťky s elegantní výšivkou. Široká, pohodlná ramínka. Boky jsou hladké z lehce elastického mikrovlákna, které dokonale drží prsa. Zapínání je trojřadé. Celek je ušitý tak, aby podprsenka byla co nejpohodlnější. Tento model zvedne a vytvaruje Vaše poprsí. Ramínka jsou neodnímatelná, nastavitelná, lehce elastická; jejich vnější strana je měkká. Materiálové složení: 48% polyamid, 10% elastan, 30% polyestér, 9% bavlna, 3% polyueretan.

Podprsenka Anna BS 0506 - Gaia

Dámská podprsenka 696 Cleopatra – Gaia

damska-podprsenka-696-cleopatra-gaia.jpg

Klasická bílá podprsenka. Košíčky modelu jsou vyrobené z tepelně vytvarované pěny. Model má krajkový můstek. Zadní díly jsou ušité z pružné látky. Podprsenka má svislé boční kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Podprsenku zdobí malá mašlička mezi košíčky. Složení: 74 % polyamid, 12 % bavlna, 7 % elastan, 5 % polyester, 2 % polyuretan.

Dámská podprsenka 696 Cleopatra - Gaia

Měkká dámská podprsenka Gaia 681 Elissa

mekka-damska-podprsenka-gaia-681-elissa.jpg

Elegantní měkká dámská podprsenka v pěkném barevném provedení. Košíčky modelu jsou pokryté jemnou krajkou v zelené barvě. Můstek je vyrobený z pevnější látky. Zadní díly modelu tvoří černá pružná síťovina. Podprsenka krásně obepíná a tvaruje poprsí. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu, nebo třířadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu, a to v případě největších velikostí (95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K). Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je 12 mm, 15 mm, 18 mm, nebo 25 mm (u největších velikostí). Model má svislé kostice. Podprsenka získává na půvabu díky svůdné mašličce ve středu modelu. Složení: 48 % polyamid, 40 % polyester, 12 % elastan.

Měkká dámská podprsenka Gaia 681 Elissa

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 815M Nicoletta Maxi

damska-polovyztuzena-podprsenka-gaia-815m-nicoletta-maxi.jpg

Velmi žensky působící dámská polovyztužená podprsenka, která je určená ženám s plnějšími tvary (košíčky až do velikosti L!). Spodní část košíčků a můstek tvoří vzorovaná látka. Vrchní část košíčků lemuje výšivka. Zadní díly modelu jsou ušité z pružné lycry. Model má svislé kostice. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná třířadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Model zdobí půvabné mašličky. Složení: 47 % polyamid, 25 % polyester, 16 % bavlna, 8 % elastan, 4 % polyuretan.

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 815M Nicoletta Maxi

Dámská podprsenka 463 Kelly

damska-podprsenka-463-kelly.jpg

Dámská podprsenka 463 Kelly Gaia - béžová barva - neodnímatelná ramínka, zdobená mašličkou - vyztužené košíčky - lem košíčků zdobený krajkou - mezi košíčky decentní mašlička na ozdobu - materiál: 55% polyamid + 20% polyester + 12% bavlna + 11% elastan + 2% polyuretan

Dámská podprsenka 463 Kelly

Dámská podprsenka GRETCHEN – 675 – GAIA

damska-podprsenka-gretchen-675-gaia.jpg

Podprsenka, která je určená ženám obdařeným plnějšími tvary (košíčky až do velikosti L!). Elegantní polovyztužená černá podprsenka. Spodní část košíčků je vyrobená z hladké látky. Vrchní část košíčků je pokrytá smyslnou výšivkou na béžové síťovině. Pro lepší zabezpečení stability obvodu jsou zadní díly vyrobené z pružné síťoviny. Střih podprsenky ideálně tvaruje a nadnáší poprsí. Pro větší pohodlí při nošení je spodní část košíčků uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Podprsenka se zapíná na trojité háčky s trojí možností nastavení obvodu. Ramínka se při nošení nevytahují a nedeformují. Šířka ramínek odpovídá větším rozměrům podprsenky. Celkový dojem z modelu doplňují mašličky v místě spojení košíčků a ramínek a ve středu podprsenky. Složení: 61 % polyamid, 16 % bavlna, 10 % elastan, 9 % polyester, 4 % polyuretan.

Dámská podprsenka GRETCHEN -  675 - GAIA

Měkká dámská podprsenka Gaia 768 Esther

mekka-damska-podprsenka-gaia-768-esther.jpg

Měkká dámská podprsenka ve švestkové barvě. Vrchní část košíčků je pokrytá pěknou, bohatě zdobenou výšivkou. Spodní část košíčků a boky jsou ušité z vyšívané síťoviny. Můstek pokrývá síťovina. Zadní díly modelu jsou ušité z pružné lycry. Model má svislé boční kostice. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená rozměru a velikosti podprsenky. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu, nebo na háčky s třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to v případě těch největších rozměrů. Podprsenka je ozdobená třemi malými mašličkami, a to v místě spojení košíčků s ramínky a mezi košíčky. Složení: 74 % polyamid, 18 % elastan, 8 % polyester.

Měkká dámská podprsenka Gaia 768 Esther

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 816M Margaret Maxi

damska-polovyztuzena-podprsenka-gaia-816m-margaret-maxi.jpg

Elegantní dámská polovyztužená podprsenka, která je určená pro ženy s plnějšími tvary (košíčky až do velikosti L!). Vrchní část košíčků je pokrytá černou výšivkou na béžové síťovině. Spodní část košíčků a můstek tvoří látka v grafitové barvě s natištěným květovaným vzorem. Zadní díly modelu jsou ušité z pružné lycry. Model má svislé kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná třířadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Mezi košíčky a na ramínkách jsou ozdobné mašličky. Podprsenka má středně vysoký střed a pěkně udržuje a nadnáší poprsí. Složení: 47 % polyamid, 25 % polyester, 16 % bavlna, 8 % elastan, 4 % polyuretan.

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 816M Margaret Maxi

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 816 Margaret

damska-polovyztuzena-podprsenka-gaia-816-margaret.jpg

Elegantní dámská polovyztužená podprsenka. Vrchní část košíčků je pokrytá černou výšivkou na béžové síťovině. Spodní část košíčků a můstek tvoří látka v grafitové barvě s natištěným květovaným vzorem. Zadní díly modelu jsou ušité z pružné lycry. Model má svislé kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu, nebo třířadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu (větší velikosti). Mezi košíčky a na ramínkách jsou ozdobné mašličky. Podprsenka má snížený střed a hlubší košíčky. Složení: 47 % polyamid, 25 % polyester, 16 % bavlna, 8 % elastan, 4 % polyuretan.

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia 816 Margaret

Polovyztužená podprsenka Gaia Evelyn BS 487

polovyztuzena-podprsenka-gaia-evelyn-bs-487.jpg

Podprsenka pro ženy s větším, plným poprsím. Polovyztužené košíčky, dekorované jemnou výšivkou s květinovým motivem. Boční části zpevněné svislou kosticí. Široká, pohodlná ramínka - nejsou odepínací. Třístupňové zapínání na háčky. Dává poprsí přirozený, zaoblený tvar a poskytuje ideální držení. Složení: 62% polyamid, 20% polyester, 12% bavlna, 4% elastan, 2% polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia Evelyn BS 487

Dámská podprsenka 698 Stephanie – Gaia

damska-podprsenka-698-stephanie-gaia.jpg

Elegantní push-up podprsenka. Košíčky modelu jsou vyrobené z tepelně tvarované pěny. Model má nízký můstek. Košíčky a můstek jsou vyrobené z béžové látky a jsou pokryté černou krajkou. Zadní díly podprsenky jsou ušité z pružné látky. Model nemá na bocích svislé kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Podprsenku zdobí půvabná mašlička mezi košíčky. Složení: 80 % polyamid, 15 % elastan, 5 % polyester.

Dámská podprsenka 698 Stephanie - Gaia

Dámská podprsenka 596 Jane – Gaia

damska-podprsenka-596-jane-gaia.jpg

Elegantní bílá polovyztužená podprsenka. Košíčky modelu a můstek jsou pokryté smyslnou výšivkou. Zadní díly jsou ušité z pružné lycry. Model má svislé boční kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená rozměru a velikosti podprsenky. Model se zapíná vzadu na háčky. Mezi košíčky je půvabný průstřih. Mezi košíčky a na ramínách jsou ozdobné mašličky. Složení: 51 % polyamid, 25 % polyester, 12 % bavlna, 10 % elastan, 2 % polyuretan.

Dámská podprsenka 596 Jane - Gaia

Měkká dámská podprsenka Gaia BSM 534 Chantal Maxi Ecru

mekka-damska-podprsenka-gaia-bsm-534-chantal-maxi-ecru.jpg

Měkká dámská podprsenka s kosticemi. Košíčky modelu jsou vyrobené z jemné krajky s květinovým motivem a do poloviny jsou podšité látkou. Model má hladké boky, které jsou zpevněné svislými kosticemi. Ramínka není možné odepnout. Podprsenka má střih a konstrukci typu SMX1. Složení: 48 % polyamid, 40 % polyester, 12 % elastan.

Měkká dámská podprsenka Gaia BSM 534 Chantal Maxi Ecru

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia BS 882 Amanda

damska-polovyztuzena-podprsenka-gaia-bs-882-amanda.jpg

Polovyztužená dámská podprsenka, která je určená zejména ženám s větším a plnějším poprsím. Podprsenka je vyrobená z hladkého mikrovlákna. V horní linii modelu je transparentní síťovina. Boky modelu jsou ušité z jednobarevné pružné látky, která se při nošení nevytahuje. Široká pohodlná ramínka není možné odepnout. Podprsenka má střih a konstrukci typu SS2. Složení: 71 % polyamid, 18 % bavlna, 6 % elastan, 5 % polyuretan.

Dámská polovyztužená podprsenka Gaia BS 882 Amanda

Dámská vyztužená podprsenka Gaia BS 758 Micaela Róż

damska-vyztuzena-podprsenka-gaia-bs-758-micaela-roz.jpg

Dámská podprsenka s vyztuženými krajkovými košíčky. Vnitřní strana košíčků je podšitá bavlnou. V místě spojení košíčků a na ramínkách jsou saténové mašličky. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka má střih a konstrukci typu FC2. Složení: 39 % polyamid, 33 % polyester, 13 % elastan, 12 % bavlna, 3 % polyuretan.

Dámská vyztužená podprsenka Gaia BS 758 Micaela Róż

TOPlist