Gaia

Vyztužená podprsenka BSM 659 Ursula Maxi – Gaia

vyztuzena-podprsenka-bsm-659-ursula-maxi-gaia.jpg

Speciální nabídka pro ženy obdařené plnějšími tvary (větší rozměry - košíčky až do velikosti L!). Velmi žensky působící polovyztužená podprsenka ve světle růžové barvě. Podprsenka je vyrobená z lesklé puntíkované látky a krásné výšivky. Zadní část je hladká, jednobarevná a je ušitá z pružné lycry. Podprsenka velmi krásně obepíná a tvaruje poprsí. Pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, kdy spodní vyztužená část košíčků zakrývá bradavky. Pro větší pohodlí pohodlí při nošení je spodní část košíčků uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Podprsenka má svislé boční kostice. Model se zapíná na trojité háčky s trojí možností nastavení obvodu. Velmi kvalitní ramínka se při nošení nedeformují a nevytahují. Šířka ramínek je přizpůsobená větším rozměrům podprsenky. Celému modelu dodávají na kráse půvabné mašličky. Složení: 47 % polyamid, 25 % polyester, 16 % bavlna, 8 % elastan, 4 % polyuretan.

Vyztužená podprsenka BSM 659 Ursula Maxi - Gaia

Dámská podprsenka BS 758 – Gaia

damska-podprsenka-bs-758-gaia.jpg

Klasická bílá vyztužená podprsenka. Košíčky a můstek modelu jsou pokryté jemnou krajkou. Zadní díly jsou ušité z pružné lycry. Vnitřní strana košíčků je podšitá 100 % bavlnou. Podprsenka krásně obepíná a tvaruje poprsí. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na rozměru a velikosti podprsenky. Model se zapíná vzadu na háčky. Celkový dojem z modelu doplňují jemné mašličky umístěné ve středu podprsenky a v místě napojení ramínek na košíčky.Složení: 39 % polyamid, 33 % polyester, 13 % elastan, 12 % bavlna, 3 % polyuretan.

Dámská podprsenka BS 758 - Gaia

Podprsenka Gaia 437 Konstancja

podprsenka-gaia-437-konstancja.jpg

Podprsenka, která ideálně obepíná poprsí, dodává mu pěkný oblý tvar a zároveň jej krásně nadnáší. Trojúhelníkový střih středu podprsenky krásně přiléhá k můstku. Podprsenka se zapíná na háčky s trojí možností nastavení obvodu. Model má svislé boční kostice ve větších rozměrech (od obvodu 80). Ramínka, která není možné odepnout, jsou na okrajích ozdobená jemným vzorem. V místech spojení ramínek s košíčky jsou ramínka ozdobená malými mašličkami. Ramínka jsou velmi kvalitní a při nošení se nevytahují a nedeformují. Složení: 67 % polyamid, 14 % elastan, 5 % polyester, 12 % bavlna, 2 % polyuretan.

Podprsenka Gaia 437 Konstancja

Dámská podprsenka BS 0666 Judy – Gaia

damska-podprsenka-bs-0666-judy-gaia.jpg

Podprsenka s vyztuženými košíčky.Podprsenka je vyrobená z jemné síťoviny ozdobené efektní květinovou výšivkou s růžovými prvky. Košíčky modelu jsou uvnitř pokryté bavlnou. Boky jsou ušité z hladkého mikrovlákna a jsou zesílené svislými kosticemi. Ramínka není možné odepnout. Podprsenku ocení zejména ženy s větším a plnějším poprsím.Složení: 51 % polyamid, 16 % bavlna, 4 % polyuretan, 20 % polyester, 9 % elastan.

Dámská podprsenka BS 0666 Judy - Gaia

Dámská podprsenka BS 674 Judith – Gaia

damska-podprsenka-bs-674-judith-gaia.jpg

Elegantní polovyztužená podprsenka v krásném barevném provedení. Horní část košíčků je pošitá výšivkami, dolní část, spoj a záda jsou vzorované. Obvod je z pružné lycry. Model pozvedne a krásně vytvaruje prsa. K regulaci slouží dvouřené háčky s třístupňovou regulací a u největších velikostí E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K třířadé háčky. Model má nastavitelní, neodepínací ramínka ve čtyřech šířkách 12mm, 15mm, 18mm a 25cm. Mezi košíčky je mašlička.Složení: 45% polyester, 38% polyamid, 12% bavlna, 3% elastan, 2% polyuretan.

Dámská podprsenka BS  674 Judith - Gaia

Polovyztužená podprsenka Gaia 519 Elen

polovyztuzena-podprsenka-gaia-519-elen.jpg

Tato elegantní polovyztužená podprsenka je vyrobená z mikrovlákna působícího na dotyk jako samet a z jemné krajky v chrpové barvě. Zvláštní pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, kdy spodní část košíčků zakrývá bradavky. Podprsenka krásně stahuje poprsí ke středu a dodává mu půvabný oblý tvar. Spodní část košíčků je vyrobená z trojvrstvé pěny, která je uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Ramínka mají šířku 12 mm, 15 mm nebo 20 mm. Díky jejich vysoké kvalitě se při nošení nevytahují a nedeformují. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu (u většiny velikostí), nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to u největších rozměrů 95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K. Celkový dojem z modelu doplňují půvabné mašličky umístěné na spojení ramínek a košíčků. Abychom uspokojili požadavky našich zákaznic, které se necítí pohodlně kvůli kosticím, které nejsou pohodlné, využili jsme novou technologii jejich všití. Místo jedné kostice jsou použité dvě, které se doplňují. Konce kostic jsou všité do elastické pásky a překrývají se v tunýlku. Kostice jsou vyrobené z tenkého a pružného materiálu, a proto krásně následují pohyby těla - při každém pohybu se kostice pohybují stejně jako tělo a překrývají se. Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Elen. Složení: 56 % polyamid, 20 % polyester, 12 % elastan, 9 % bavlna, 3 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 519 Elen

Polovyztužená podprsenka Gaia 559M Ida Maxi

polovyztuzena-podprsenka-gaia-559m-ida-maxi.jpg

Nabídka pro všechny ženy obdařené plnějšími tvary (košíčky až do velikosti L). Tato elegantní polovyztužená podprsenka je vyrobená z béžové puntíkované látky a z černé krajky. Pro větší zajištění stability obvodu jsou zadní díly vyrobené z pružné síťoviny. Podprsenka krásně tvaruje a nadnáší poprsí. Pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, kdy spodní vyztužená část košíčků zakrývá bradavku. Pro větší komfort při nošení je spodní část košíčků uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Model je zpevněný svislými bočními kosticemi. Podprsenka se nastavuje trojitými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Model má velmi kvalitní ramínka, která se při nošení nevytahují a nedeformují. Šířka ramínek je přizpůsobená větším rozměrům. Celý model doplňují půvabné mašličky v místě spojení ramínek s košíčky. Mezi košíčky je krajková mašlička se stylovou ozdobou. Složení: 66 % polyamid, 15 % polyester, 12 % bavlna, 5 % elastan, 2 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 559M Ida Maxi

Polovyztužená podprsenka Gaia 757 Augustina

polovyztuzena-podprsenka-gaia-757-augustina.jpg

Elegantní polovyztužená podprsenka v růžové barvě. Vrchní část košíčků je pokrytá jemnou výšivkou. Spodní část košíčků a můstek pokrývá drobně puntíkovaná látka. Zadní díly jsou ušité z pružné lycry. Model nemá boční kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená rozměru a velikosti podprsenky. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu. Mezi košíčky je umístěná ozdobná mašlička. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 757 Augustina

Polovyztužená podprsenka Gaia 727 Marianna

polovyztuzena-podprsenka-gaia-727-marianna.jpg

Elegantní polovyztužená podprsenka v tyrkysové barvě. Vrchní část košíčků je pokrytá jemnou výšivkou. Spodní část košíčků a můstek jsou pokryté vzorovanou látkou. Zadní díly jsou vyrobené ze vzorované síťoviny. Model má svislé boční kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená rozměru a velikosti podprsenky. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu, nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to u největších rozměrů (95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K). Podprsenku zdobí tři malé mašličky, a to v místě spojení košíčků s ramínky a ve středu modelu. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 727 Marianna

Polovyztužená podprsenka Gaia 754M Genevieve Maxi

polovyztuzena-podprsenka-gaia-754m-genevieve-maxi.jpg

Elegantní polovyztužená podprsenka, kterou ocení zejména ženy s plnějšími tvary (košíčky až do velikosti L!). Vrchní část košíčků je pokrytá tyrkysovou výšivkou. Spodní část košíčků a můstek jsou ušité ze vzorované látky. Ve vrchní části košíčků je boční vyztužené zpevnění, které krásně obepíná poprsí. Zadní díly jsou vyrobené z pružné lycry v tyrkysové barvě. Model má svislé boční kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená rozměru a velikosti podprsenky. Model se zapíná na třířadové háčky s trojí možností nastavení obvodu. Mezi košíčky a na ramínkách jsou ozdobné mašličky. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 754M Genevieve Maxi

Podprsenka měkká BS 069 – Gaia

podprsenka-mekka-bs-069-gaia.jpg

Měkká bílá podprsenka v jiném inovativním provedení; bez kostic. Zapínání vpředu na klasické háčky (7 ks). Je vyrobena z jemného vzorovaného tylu a elastické lycry. Vnitřní část této poodprsenky je podšitá jemným elastickým materiiálem. Tato podprsenka je ušitá bez kostic. Ramínka s regulací vpředu. Složení: 66% polyamid, 24% polyester, 10% elastan.

Podprsenka měkká BS 069 - Gaia

Polovyztužená podprsenka Gaia 757M Augustina Maxi

polovyztuzena-podprsenka-gaia-757m-augustina-maxi.jpg

Elegantní polovyztužená podprsenka, kterou ocení zejména ženy s plnějšími tvary (košíčky až do rozměru L!). Vrchní část košíčků je pokrytá jemnou výšivkou. Spodní část košíčků a můstek pokrývá drobně puntíkovaná látka. Zadní díly jsou ušité z pružné lycry. Model je zpevněný svislými kosticemi. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek je přizpůsobená rozměru a velikosti podprsenky. Model se zapíná na třířadové háčky s trojí možností nastavení obvodu. Mezi košíčky a na ramínkách jsou ozdobné mašličky. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 757M Augustina Maxi

Podprsenka Gaia 771 Wilma

podprsenka-gaia-771-wilma.jpg

Velmi žensky působící podprsenka. Vrchní část košíčků je pokrytá jemnou výšivkou. Spodní část košíčků a můstek pokrývá květovaná látka. Zadní díly jsou ušité z bílé pružné lycry. Model je zpevněný svislými bočními kosticemi. Bílá ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu, nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to v případě největších rozměrů (95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K). Podprsenku zdobí tři malé mašličky v místě spojení košíčků s ramínky a ve středu modelu. Složení: 59 % polyamid, 18 % bavlna, 10 % elastan, 8 % polyester, 5 % polyuretan.

Podprsenka Gaia 771 Wilma

Dámská podprsenka BS 684 Agatha – Gaia

damska-podprsenka-bs-684-agatha-gaia.jpg

Polovyztužená podprsenka, která je vyrobená z černo-bílého mikrovlákna s květinovým motivem.V horní linii modelu je efektní krajka podšitá jemnou tylovou síťovinou. Boky modelu jsou zpevněné svislými kosticemi. Ramínka není možné odepnout.Složení: 61 % polyamid, 16 % bavlna, 10 % elastan, 4 % polyuretan, 9 % polyester.

Dámská podprsenka BS 684 Agatha - Gaia

Polovyztužená podprsenka Gaia 446 Isabel

polovyztuzena-podprsenka-gaia-446-isabel.jpg

Překrásná a půvabná nabídka společnosti GAIA! Tato polovyztužená podprsenka je vyrobená z měkkého mikrovlákna s originální výšivkou. Spodní část košíčků a horní okraj výšivky zdobí pastelové puntíky. Vnitřní strana je podšitá 100 % bavlnou. Podprsenka krásně obepíná a tvaruje poprsí. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu. Boční kostice, které jsou použité ve všech rozměrech, jsou další předností tohoto modelu. Ramínka není možné odepnout. Komplet je možné vytvořit s klasickými kalhotkami nebo kalhotkami string 446. Složení: 53 % polyamid, 23 % polyester, 12 % bavlna, 10 % elastan, 2 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 446 Isabel

Dámská podprsenka 510 Elsa

damska-podprsenka-510-elsa.jpg

Dámská podprsenka Elsa Gaia - jemná krémová barva - neodnímatelná ramínka, zdobená mašličkou - košíčky jsou vyztužené kosticemi - košíčky jsou zdobené výšivkou ve stejné barvě - mezi košíčky je mašlička - materiál: 56% polyamid + 17% bavlna + 13% polyester + 10% elastan + 4% ostatní

Dámská podprsenka 510 Elsa

Podprsenka Gaia 546 Flora

podprsenka-gaia-546-flora.jpg

Krásná vyztužená balkónová podprsenka. Velmi ženská a svůdná, dává prsům krásný zaoblený tvar a ideálně je drží. Košíček složený ze třech částí spojených dvěmi svislými švy. Košíčky a můstek kryté jemnou výšivkou. Vnitřní strana podšitá 100% bavlnou. Zadní část z lesklého úpletu. Třístupňová regulace pomocí dvouřadých háčků (v největších velikostech jsou háčky trojité) a boční kostice ve všech velikostech. Odepínací ramínka, velmi kvalitní a odolná vůči deformaci a roztažení. Podprsenka je dokorovaná kouzelnými mašličkami. Do setu doporučujeme kalhotky Flora.Složení: 65% polyamid, 15% polyester, 12% bavlna, 6% elastan, 2% polyuretan.

Podprsenka Gaia 546 Flora

Polovyztužená podprsenka Gaia 465 Elmira

polovyztuzena-podprsenka-gaia-465-elmira.jpg

Jemná polovyztužená podprsenka, která je vyrobená z měkké potištěné látky se vzorem drobných puntíků a z originální květované výšivky. Zvláštní pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, který zakrývá bradavku. Podprsenka krásně obepíná poprsí, stahuje jej ke středu hrudníku a ideálně jej zaobluje. Pro větší pohodlí při nošení je spodní část košíčků uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Podprsenka se zapíná na dvojité háčky s trojí možností nastavení obvodu. Zadní díly jsou ušité ze dvojité síťoviny. Zvláštní pozornost si zaslouží moderní technologie všití bočních kostic, které jsou přítomny ve všech rozměrech. Abychom uspokojili požadavky našich zákaznic, které se necítí pohodlně kvůli kosticím, které nejsou pohodlné, využili jsme novou technologii jejich všití. Místo jedné kostice jsou použité dvě, které se doplňují. Konce kostic jsou všité do elastické pásky a překrývají se v tunýlku. Kostice jsou vyrobené z tenkého a pružného materiálu, a proto krásně následují pohyby těla - při každém pohybu se kostice pohybují stejně jako tělo a překrývají se (viz přiložené schéma). Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Emira. Složení: 55 % polyamid, 20 % polyester, 12 % bavlna, 11 % elastan, 2 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 465 Elmira

Polovyztužená podprsenka Gaia 532 Olivia

polovyztuzena-podprsenka-gaia-532-olivia.jpg

Tato elegantní polovyztužená podprsenka je vyrobená z mikrovlákna působícího na dotyk jako samet a z jemné krajky ve smyslné tmavě modré barvě. Zvláštní pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, kdy spodní část košíčků zakrývá bradavky. Podprsenka krásně stahuje poprsí ke středu a dodává mu půvabný oblý tvar. Spodní část košíčků je vyrobená z trojvrstvé pěny, která je uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Ramínka mají šířku 12 mm, 15 mm nebo 20 mm. Díky jejich vysoké kvalitě se při nošení nevytahují a nedeformují. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu (u většiny velikostí), nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to u největších rozměrů 95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K. Celkový dojem z modelu doplňují půvabné mašličky umístěné na spojení ramínek a košíčků. Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Olivia. Složení: 53 % polyamid, 20 % polyester, 14 % bavlna, 10 % elastan, 3 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 532 Olivia

Polovyztužená podprsenka Gaia 517 Elin

polovyztuzena-podprsenka-gaia-517-elin.jpg

Tato elegantní polovyztužená podprsenka je vyrobená z mikrovlákna působícího na dotyk jako samet a z jemné krajky ve fialové barvě. Zvláštní pozornost si zaslouží zvýšený střih modelu, kdy spodní část košíčků zakrývá bradavky. Podprsenka krásně stahuje poprsí ke středu a dodává mu půvabný oblý tvar. Spodní část košíčků je vyrobená z trojvrstvé pěny, která je uvnitř pokrytá 100 % bavlnou. Ramínka mají šířku 12 mm, 15 mm nebo 20 mm. Díky jejich vysoké kvalitě se při nošení nevytahují a nedeformují. Model se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu (u většiny velikostí), nebo na háčky třířadové s trojí možností nastavení obvodu, a to u největších rozměrů 95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K. Celkový dojem z modelu doplňují půvabné mašličky umístěné na spojení ramínek a košíčků. Abychom uspokojili požadavky našich zákaznic, které se necítí pohodlně kvůli kosticím, které nejsou pohodlné, využili jsme novou technologii jejich všití. Místo jedné kostice jsou použité dvě, které se doplňují. Konce kostic jsou všité do elastické pásky a překrývají se v tunýlku. Kostice jsou vyrobené z tenkého a pružného materiálu, a proto krásně následují pohyby těla - při každém pohybu se kostice pohybují stejně jako tělo a překrývají se. Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Elin. Složení: 55 % polyamid, 20 % polyester, 12 % bavlna, 11 % elastan, 2 % polyuretan.

Polovyztužená podprsenka Gaia 517 Elin

TOPlist