Luna

Dámská podprsenka Axami V-7171 Luna

damska-podprsenka-axami-v-7171-luna.jpg

Dámská podprsenka Luna v nevinné bílé barvě vás okouzlí jemnými pásky, které zdobí dekolt a které svůdně zvýrazňují tvar poprsí. Nevinný půvab modelu zvýrazňuje velká saténová mašle mezi košíčky. Tento svůdný model, který prostě musíte mít, ve vás probudí fantazii. Podprsenka se zapíná háčky s trojí možností nastavení délky obvodu. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Model má svislé kostice. Složení: 48 % polyamid, 17 % bavlna, 17 % polyester, 15 % polyuretan, 3 % elastan.

Dámská podprsenka Axami V-7171 Luna

Dámská podprsenka braletka Gorteks Luna/B2

damska-podprsenka-braletka-gorteks-luna-b2.jpg

Svůdná dámská podprsenka braletka. Model je zárukou maximálního pohodlí díky speciální konstrukci bez kostic. Trojúhelníkové košíčky jsou ušité z černého pružného tylu s originálním vzorem. Košíčky rozdělené na dvě části jsou měkké, nemají kostice a jsou podšité béžovou síťovinou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Obvod modelu je ušitý z pružné gumy. Složení: 70 % polyamid, 25 % polyetser, 5 % elastan.

Dámská podprsenka braletka Gorteks Luna/B2

Dámská podprsenka V-5961 Fenice

damska-podprsenka-v-5961-fenice.jpg

Dámská push up podprsenka Fenice AXAMI V-5961 s červenými květy a nádhernou výšivkou na košíčcích. Zadní část je vyrobená z dvojitého tylu. Ramínka jsou odepínatelná a regulovatelná, vertikální kostice. Zapínání je třístupňové na dva háčky. Kolekce “Eclissi Di Luna ”Materiálové složení: 30% polyamid + 36% bavlna + 6% viskóza + 15% polyuretan + 10% polyester + 3% elastan.

Dámská podprsenka V-5961 Fenice

Dámská erotická podprsenka V-7171 Luna – Axami

damska-eroticka-podprsenka-v-7171-luna-axami.jpg

Podprsenka Luna v nevinně bílé barvě. Je zdobená okouzlujícími proužky, které krásně zvýrazňují tvar prsou. Mezi košíčky je velká saténová mašle. Tento model probudí představivost, které již nelze odolat. Podprsenka se zapíná na háčky s třístupňovou regulací. Ramínka jsou nastavitelná, neodepínací. Složení: 48% polyamid, 17% bavlna, 17% polyester, 15% polyuretan, 3% elastan.

Dámská erotická podprsenka V-7171 Luna - Axami

Dámská podprsenka V-5951 Magma

damska-podprsenka-v-5951-magma.jpg

Dámská otevřená podprsenka Magma AXAMI V-5951 s červenými květy a nádhernou výšivkou na košíčcích. Střih odhaluje krásu vašeho poprsí. Zadní část je vyrobená z jemného tylu. Mezi košíčky a na ramínkách je mašlička. Ramínka jsou odepínatelná a regulovatelná, s vázáním za krkem, vertikální kostice. Zapínání je třístupňové na dvě řady. Kolekce “Eclissi Di Luna ”Materiálové složení: 56% polyamid + 14% bavlna + 10% viskóza + 9% polyuretan + 5% elastan.

Dámská podprsenka V-5951 Magma

Sexy podprsenka Marea V-5941 – Axami

sexy-podprsenka-marea-v-5941-axami.jpg

Dámská otevřená podprsenka Marea AXAMI V-5941 s červenými květy a nádhernou výšivkou na košíčcích. Střih odhaluje krásu vašeho poprsí. Zadní část je vyrobený z jemného tylu. Mezi košíčky a na ramínkách je mašlička. Ramínka jsou odepínatelná a regulovatelná, vertikální kostice. Zapínání je třístupňové na dvě řady. Kolekce “Eclissi Di Luna ”Materiálové složení: 50% polyamid + 17% bavlna + 11% viskóza + 11% polyuretan + 7% polyester + 4% elastan.

Sexy podprsenka Marea V-5941 - Axami

Dámská podprsenka V-5961 Fenice

damska-podprsenka-v-5961-fenice.jpg

Dámská push up podprsenka Fenice AXAMI V-5961 s červenými květy a nádhernou výšivkou na košíčcích. Zadní část je vyrobená z dvojitého tylu. Ramínka jsou odepínatelná a regulovatelná, vertikální kostice. Zapínání je třístupňové na dva háčky. Kolekce “Eclissi Di Luna ”Materiálové složení: 30% polyamid + 36% bavlna + 6% viskóza + 15% polyuretan + 10% polyester + 3% elastan. Materiálové složení:

Dámská podprsenka V-5961 Fenice

Push-up podprsenka Nessa Luna

push-up-podprsenka-nessa-luna.jpg

Krásná podrpsenka Nessa Luna s push-up košíčky. Model je vyrobený z tkaniny s příměsí krajky. Dolní část košíčků zdobená jemnými proužky zlaté barvy. Boky z tylu. Konstrukce zvětšuje a drží poprsí. Dodatečným elementem jsou odnímatelná ramínka a vyndávací vycpávky. Mezi košíčky mašlička. Materiál: 85% polyamid, 15% elastan.

Push-up podprsenka Nessa Luna

Dámská podprsenka V-5851 Cometa – Axami

damska-podprsenka-v-5851-cometa-axami.jpg

Dámská polovyztužená podprsenka Cometa AXAMI V-5851 s košíčky, z červeného tylu. Mezi košíčky jsou dekorativní květiny. Vázání za krkem, zapínání na háčky. Ramínka jsou odnímatelná a regulovatelná. Vertikální kostice. Kolekce “Eclissi Di Luna ”.Materiálové složení: 62% nylon + 13% spandex + 12% bavlna + 8% polyuretan + 5% polyester.

Dámská podprsenka V-5851 Cometa - Axami

TOPlist