Podprsenka push-up

Dámská push-up podprsenka 1920

damska-push-up-podprsenka-1920.jpg

Stylová dámská push-up podprsenka v nadčasové červené barvě. Podprsenka ideálně nadnáší a zvýrazňuje poprsí. Košíčky jsou tepelně vytvarované a jsou doplněné gelovými vycpávkami. Linie pod košíčky je ozdobená květovanou krajkou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Pro vytvoření kompletu doporuujeme kalhotky ve stejném barevném provedení.

Dámská push-up podprsenka 1920

Push-up podprsenka Mat M 2604/11 Santorini

push-up-podprsenka-mat-m-2604-11-santorini.jpg

Push-up podprsenka ušitá z květovaného mikrovlákna a efektní krajky. Horní linie je z hladké, bílé látky. Mezi košíčky je saténová mašlička. Ramínka jsou odepínací. Model má vyjímatelné vycpávky. Boky jsou z bledě modré krajky. Složení: 41% polyester, 37% bavlna, 18% polyuretan, 2% polyamid, 2% elastan

Push-up podprsenka Mat M 2604/11 Santorini

Dámská push-up podprsenka Ava 1657

damska-push-up-podprsenka-ava-1657.jpg

Efektní dámská push-up podprsenka, která je vyrobená z květovaného mikrovlákna. Vrchní linii košíčků zvýrazňuje jemná ažurová páska. V místě spojení košíčků je saténová mašlička a ozdobný bižuterní prvek. Ramínka je možné odepnout. Model má vyjímatelné vycpávky. Podprsenka ideálně obepíná a nadnáší poprsí. Díky vykrojeným košíčkům vytváří tento model svůdný hluboký dekolt. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská push-up podprsenka Ava 1657

Push-up podprsenka Kinga PU 589 Dolly

push-up-podprsenka-kinga-pu-589-dolly.jpg

Dámská podprsenka typu push-up. Košíčky jsou ušité z efektní krajky s květovaným motivem. Horní okraj košíčků je z hladkého mikrovlákna. Boky jsou zpevněné svislou kosticí. Mezi košíčky je saténová mašlička s lesklým zirkonem. Ramínka jsou odepínací a mají regulaci. Model má vyjímatelné vycpávky. Složení: 60% polyamid, 20% elastan, 17% polyester, 3% bavlna.

Push-up podprsenka Kinga PU 589 Dolly

Dámská push-up podprsenka Henderson Ladies 36156 Ginny

damska-push-up-podprsenka-henderson-ladies-36156-ginny.jpg

Dámská push-up podprsenka, která je vyrobená z efektní černé krajky. Vrchní okraj krajky lehce přesahuje okraje košíčků. Vnitřní strana košíčků je pokrytá bavlnou. Boky modelu jsou krajkové. V místě spojení košíčků je lesklý přívěsek. Ozdobná ramínka je možné nastavit a vzadu odepnout. Model ideálně nadnáší poprsí a poskytuje mu oporu. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Dámská push-up podprsenka Henderson Ladies 36156 Ginny

TOPlist