Prádlo dámské

Push-up nálepky Julimex PS-03

push-up-nalepky-julimex-ps-03.jpg

Pohodlné náplasti (nálepky) pod poprsí All up PS 03 Julimex - které nadnáší a tvarují poprsí - jsou vyrobené ze speciálního materiálu, který je dokonale prodyšný - balení obsahuje dva páry nálepek

Push-up nálepky Julimex PS-03

Opalizující ramínka RB-441

opalizujici-raminka-rb-441.jpg

Jeden pár bílých ramínek, která se lesknou díky zeleno-světle modré přízi. Model má šířku 1 cm a je propletený metalickou přízí, která dodává ramínkům neobyčejný půvab. Ramínka mají háčky a regulátory pro nastavení délky.

Opalizující ramínka RB-441

Ramínka Julimex RB 389 10 mm

raminka-julimex-rb-389-10-mm.jpg

Textilní ramínka se šířkou 10 mm. Délku ramínek je možné nastavit. Ramínka mají standardní kovové háčky, které je možné připnout ke každé podprsence, u které je možné ramínka odepnout a vyměnit.

Ramínka Julimex RB 389 10 mm

Opalizující ramínka RB-443

opalizujici-raminka-rb-443.jpg

Neobyčejně efektní ramínka, která jsou protkaná zlatou přízí. Model má šířku 1 cm a leskne se díky výrazné zlaté přízi. Ramínka jsou prodávána v párech a mají háčky a regulátory pro nastavení délky.

Opalizující ramínka RB-443

Opalizující ramínka RB-442

opalizujici-raminka-rb-442.jpg

Ramínka k podprsenkám v odstínu růžového zata. Model má šířku 1 cm a je propletený metalickou přízí, která zvýrazňuje ozdobný efekt ramínek. Ramínka mají háčky a regulátory pro nastavení délky.

Opalizující ramínka RB-442

Raminka Decollete twin red

raminka-decollete-twin-red.jpg

Odepínatelná ramínka Decollete twin Julimex - se zvýrazňujícími proužky do dekoltu - jsou perfektním řešením, pokud chcete ozvláštnit Váš dekolt - ramínka jednoduše připnete k podprsence, díky regulovatelné délce zaručují pohodlné nošení bez zařezávání se do kůže - střední část připnete do středu podprsenky a zajistíte háčkem - tenké pružné proužky dokonale kopírují linii ňader a nádherně zdůrazní dekolt - šířka ramínek v zadní části 10 mm - lze použít pouze u podprsenky s odepínatelnými ramínky - tento designový doplňek Vám vykouzlí neodolatelný dekolt!

Raminka Decollete twin red

TOPlist