Sexy nevyztužené podprsenky

Měkká podprsenka Lupoline 126

mekka-podprsenka-lupoline-126.jpg

Svůdná měkká podprsenka, která vás uchvátí svým sexy rafinovaným stylem. Díky nízkému střihu model krásně zvýrazňuje a odhaluje dekolt. Tento model můžete nosit i pod oblečením s velkým výstřihem. Promyšlený střih a svislé švy na košíčcích dokonale nadnáší a tvarují poprsí. Pružné boky ideálně přiléhají k tělu a jsou zárukou pohodlí při nošení. Košíčky jsou vyrobené z průhledného materiálu a olemované květovanou krajkou. Podprsenka se zapíná dvouřadovým háčky s trojí možností nastavení obvodu. Model má svislé boční kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Mezi košíčky je umístěná půvabná mašlička. Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky 126. Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Měkká podprsenka Lupoline 126

Měkká podprsenka AV 1691 – AVA

mekka-podprsenka-av-1691-ava.jpg

Měkká podprsenka bez drátků. Ramínka modelu je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Model se zapíná trojřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Tento model je absolutní novinkou mezi měkkými podprsenkami typu soft. Podprsenka Libi reaguje na přání zákaznic, které se necítí kvůli tlaku pod poprsím pohodlně. Soft AV 1691 má moderní střih, který i bez drátků dokonale nadnáší i plnější poprsí. Podprsenka je vyrobená z velmi kvalitní látky v hluboké černé barvě a ze svůdné, průsvitné výšivky. Ačkoliv je podprsenka plnější, diskrétně odhaluje svůdný výstřih. K podprsence je možné dokoupit klasické kalhotky, nebo kalhotky string s vyšším střihem. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Měkká podprsenka AV 1691 - AVA

Měkká podprsenka Ava 1510

mekka-podprsenka-ava-1510.jpg

Smyslná měkká podprsenka v krásném barevném provedení. Model zdobí kontrastní vsadky. Košíčky a můstek jsou pokryté svůdnou výšivkou. Spodní část košíčků je podšitá síťovinou. Zadní díly jsou ušité z pružné síťoviny. Mezi košíčky je umístěná mašlička se stylovou ozdobou. Model má svislé kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Měkká podprsenka Ava 1510

Měkká podprsenka Gaia 620M Leonie Maxi

mekka-podprsenka-gaia-620m-leonie-maxi.jpg

Noční rubín pro ženy obdařené plnějšími tvary (větší výběr rozměrů - košíčky až do velikosti L)!Smyslná měkká podprsenka v úžasném barevném provedení, která je vyrobená ze svůdné krajky a lesklé látky.Vnitřní strana košíčků je podšitá síťovinou. Zadní díly jsou ušité z dvojité látky.Podpsenka skvěle padne, zaobluje a nadnáší poprsí.Tento model se zapíná na široké třířadové háčky s trojitou možností nastavení obvodu. Šířka velmi kvalitních ramínek, které se při nošení nedeformují a nevytahují, je přizpůsobena větším rozměrům podprsenky. Všechny velikosti tohoto modelu jsou doplněné o boční kostice.Celkový dojem doplňují malé mašličky ve středu podprsenky a v místech napojení ramínek na košíčky.Složení: 85 % polyester, 13 % polyamid, 2 % elastan.

Měkká podprsenka Gaia 620M Leonie Maxi

Měkká podprsenka Gaia 608 Maggie

mekka-podprsenka-gaia-608-maggie.jpg

Nová a neobyčejně sexy měkká podprsenka z podzimní kolekce GAIA!Zvláštní pozornost si u tohoto modelu zaslouží konstrukce a střih s vyšším středem. Hlubší košíčky vytváří svůdný dekolt a zvýrazňují linii poprsí. Díky tomu se každá žena, která se rozhodne pro tuto podprsenku, bude cítit nezvykle sexy, atraktivně a také pohodlně.Podprsenka je vyrobená z tylu, z černého materiálu typu "simplex" a z látky s tištěným pepitovým vzorem. Model je doplněný o svislé boční kostice, a to ve všech velikostech.Pro nastavení obvodu slouží dvouřadové háčky s třístupňovou možností nastavení obvodu, a to ve většině rozměrů a velikostí podprsenky. V případě největších rozměrů (95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K) jsou použité třířadové háčky s trojitou možností nastavení obvodu.Velmi kvalitní ramínka se při nošení nevytahují a nedeformují. Jejich šířka je 12mm, 15mm, 18mm nebo 25mm, a to u těch největších rozměrů (95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J a 65K).Podprsenku zdobí tři černé mašličky, které jsou umístěné mezi košíčky a v místech, kde se spojují košíčky s ramínky.Složení: 81 % polyamid, 10 % polyester, 9 % elastan.

Měkká podprsenka Gaia 608 Maggie

Soft podprsenka Mat 010/2 Amanda

soft-podprsenka-mat-010-2-amanda.jpg

Nádherná, soft podprsenka ze základní kolekce značky Mat.- košíčky a mostek podprsenky jsou tylové- mezi košíčky svůdná mašlička- boky a zadní strana jsou z mikrovlákna- boky jsou vyztužené kosticí- nastavitelná, neodnímatelná ramínka- doporučujeme kalhotky AmandaSložení:79% polyamid, 15% polyestér, 6% elastan.

Soft podprsenka Mat 010/2 Amanda

Měkká podprsenka Gorteks Scarlet/B2

mekka-podprsenka-gorteks-scarlet-b2.jpg

Smyslná a svůdná měkká podprsenka, která nádherně zdůrazňuje poprsí.Podprsenka je vyrobená z rafinované černé krajky ozdobené květinovým motivem. Poprsí je zvýrazněno a nadnášeno speciálně vytvarovanou vycpávkou v tělové barvě. Vycpávka je všitá uvnitř košíčků. Lesklé zdobení, které je umístěno mezi košíčky, dodává modelu na kráse. Podprsenka má ozdobná ramínka, která je možné nastavit, ale která není možné odepnout. Podprsenka se zapíná na jeden háček s třístupňovou možností nastavení obvodu.Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky figi nebo string a také podvazkový pás Scarlet.Složení: 65 % polyamid, 20 % polyester, 10 % bavlna, 5 % elastan.

Měkká podprsenka Gorteks Scarlet/B2

Měkká podprsenka Gaia 618M Donna Maxi

mekka-podprsenka-gaia-618m-donna-maxi.jpg

Nabídka pro ženy obdařené plnějšími tvary v překrásném inkoustovém provedení! (Rozměry košíčků až do velikosti L!)Svůdná měkká podprsenka v tmavě modré barvě je vyrobená z jemné síťoviny s geometrickým vzorem. Vnitřní část košíčků a boky jsou podšité síťovinou v tělové barvě.Zvláštní pozornost si zaslouží zvýšená konstrukce a střih tohoto modelu, kdy spodní (vyztužená) část košíčků zakrývá bradavky.Podprsenka skvěle padne, zaobluje a nadnáší poprsí.Zapínání tohoto modelu je na trojité háčky s třístupňovou možností nastavení obvodu. Všechny velikosti jsou doplněné o svislé boční kostice.Velmi kvalitní ramínka se při nošení nedeformují a nevytahují. Jejich šířka 24mm odpovídá větším rozměrům podprsenky.Celému modelu dodávají na kráse půvabné jemné mašličky mezi košíčky a v místech dotyku ramínek s košíčky.Složení: 83 % polyester, 15 % polyamid, 2 % elastan.

Měkká podprsenka Gaia 618M Donna Maxi

Měkká podprsenka Gaia 630 Virginia

mekka-podprsenka-gaia-630-virginia.jpg

Elegantní černá měkká podprsenka se zvýšeným střihem dolní části košíčků.Košíčky tohoto modelu jsou pokryté svůdnou krajkou. Můstek je vyrobený ze vzorované látky.Podprsenka krásně padne, nadnáší a zaobluje poprsí.Zadní díly jsou vyrobené z pružné lycry, která je zárukou stability obvodu.Zapínání podprsenky je na dvouřadové háčky s trojitou možností nastavení obvodu, nebo na háčky třířadové s trojitou možností nastavení obvodu, a to u největších rozměrů (95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J, 65K).Ramínka mají šířku 12mm, 16mm, 18mm nebo 24mm a jsou vybrané tak, aby odpovídaly rozměru podprsenky.Celkový dojem z modelu doplňují jemné černé mašličky v místech napojení ramínek na košíčky a ve středu podprsenky.Složení: 96 % polyamid, 4 % elastan.

Měkká podprsenka Gaia 630 Virginia

Měkká podprsenka Mat 077/2 Emma

mekka-podprsenka-mat-077-2-emma.jpg

Sexy měkká podprsenka ze základní kolekce společnosti MAT.Košíčky a můstek tohoto modelu jsou pokryté elegantní výšivkou a vzorovanou síťovinou. Spodní část košíčků je podšitá síťovinou. Zadní díly tvoří pružná síťovina. Mezi košíčky je umístěná saténová mašlička a elegantní ozdoba.Model je doplněný o svislé kostice.Ramínka, která jsou ozdobená mašličkami, je možné nastavit, ale nelze je odepnout.Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Emma.Složení: 44 % polyester, 41 % polyamid, 15 % elastan.

Měkká podprsenka Mat 077/2 Emma

Dámská nevyztužená podprsenka 581 – Gaia

damska-nevyztuzena-podprsenka-581-gaia.jpg

Neobyčejně svůdná měkká podprsenka v béžové barvě.Podprsenka je vyrobená z lesklé látky a krásné výšivky. Díky svislým švům nádherně tvaruje poprsí, nadnáší jej a vytváří úžasně svůdný dekolt. V tomto modelu se budete cítit neobyčejně sexy, ale také velmi pohodlně a uvolněně.Podprsenka nemá svislé boční kostice. Zapínání je na dvojité háčky s třístupňovou možností nastavení obvodu. Celkový dojem z modelu dotváří ozdobná ramínka, která není možné odepnout. Šířka ramínek je 12 mm nebo 14 mm. Podprsenku zdobí tři mašličky, které jsou umístěné mezi košíčky a v místě spojení ramínek a košíčků.Složení: 70 % polyester, 24 % polyamid, 6 % elastan.

Dámská nevyztužená podprsenka 581 - Gaia

TOPlist