Luna

Dámská push-up podprsenka Luna-B1 – Gorteks

Vyztužený model, který dodá vašemu dekoltu tu správnou formu!Krásně ňadra zakulatí, vyhrne nahoru a do středu.Košíčky jsou vyztuženy speciální výztuhou, která je příjemně poddajná a dobře se přizpůsobí vašim tvarům. Vnější stranu halí jemná tkanina se vzorem, v elegantní černé barvě.Košíčky mají vnitřní bavlněnou stranu, která je mnohem příjemnější pokožce.Ramínka jsou regulovatelná, ne však odnímatelná.Obvod tvoří elastický tyl. Košíčky díky svému atraktivnímu vzhledu krásně oživují celý model. Na těle se perfektně vyjímají a vám zajistí plný komfort během nošení.

Dámská push-up podprsenka Luna-B1 - Gorteks

Dámská podprsenka Axami V-7171 Luna

Dámská podprsenka Luna v nevinné bílé barvě vás okouzlí jemnými páskami zdobícími dekolt a svůdně zdůrazňujícími tvar poprsí. Nevinný půvab zvýrazňuje velká saténová mašlička mezi košíčky. Tento zaskakující a svůdný model probudí vaši fantazii, které nebudete moci odolat. Podprsenka se zapíná háčky s trojí možností nastavení délky obvodu. Model má svislé kostice. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout...

Dámská podprsenka Axami V-7171 Luna

Dámská podprsenka braletka Luna/B2 – Gorteks

Svůdná dámská podprsenka braletka. Model je zárukou maximálního pohodlí díky speciální konstrukci bez kostic. Trojúhelníkové košíčky jsou ušité z černého pružného tylu s originálním vzorem. Košíčky rozdělené na dvě části jsou měkké, nemají kostice a jsou podšité béžovou síťovinou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Obvod modelu je ušitý z pružné gumy...

Dámská podprsenka braletka Luna/B2 - Gorteks

Dámská podprsenka Axami V-7171 Luna

Dámská podprsenka Luna v nevinné bílé barvě vás okouzlí jemnými pásky, které zdobí dekolt a které svůdně zvýrazňují tvar poprsí. Nevinný půvab modelu zvýrazňuje velká saténová mašle mezi košíčky. Tento svůdný model, který prostě musíte mít, ve vás probudí fantazii. Podprsenka se zapíná háčky s trojí možností nastavení délky obvodu. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Model má svislé kostice. Složení: 48 % polyamid, 17 % bavlna, 17 % polyester, 15 % polyuretan, 3 % elastan.

Dámská podprsenka Axami V-7171 Luna

Dámská podprsenka braletka Gorteks Luna/B2

Svůdná dámská podprsenka braletka. Model je zárukou maximálního pohodlí díky speciální konstrukci bez kostic. Trojúhelníkové košíčky jsou ušité z černého pružného tylu s originálním vzorem. Košíčky rozdělené na dvě části jsou měkké, nemají kostice a jsou podšité béžovou síťovinou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Obvod modelu je ušitý z pružné gumy. Složení: 70 % polyamid, 25 % polyetser, 5 % elastan.

Dámská podprsenka braletka Gorteks Luna/B2

Dámská podprsenka V-5961 Fenice

Dámská push up podprsenka Fenice AXAMI V-5961 s červenými květy a nádhernou výšivkou na košíčcích. Zadní část je vyrobená z dvojitého tylu. Ramínka jsou odepínatelná a regulovatelná, vertikální kostice. Zapínání je třístupňové na dva háčky. Kolekce “Eclissi Di Luna ”Materiálové složení: 30% polyamid + 36% bavlna + 6% viskóza + 15% polyuretan + 10% polyester + 3% elastan.

Dámská podprsenka V-5961 Fenice

Dámská erotická podprsenka V-7171 Luna – Axami

Podprsenka Luna v nevinně bílé barvě. Je zdobená okouzlujícími proužky, které krásně zvýrazňují tvar prsou. Mezi košíčky je velká saténová mašle. Tento model probudí představivost, které již nelze odolat. Podprsenka se zapíná na háčky s třístupňovou regulací. Ramínka jsou nastavitelná, neodepínací. Složení: 48% polyamid, 17% bavlna, 17% polyester, 15% polyuretan, 3% elastan.

Dámská erotická podprsenka V-7171 Luna - Axami

Dámská podprsenka V-5951 Magma

Dámská otevřená podprsenka Magma AXAMI V-5951 s červenými květy a nádhernou výšivkou na košíčcích. Střih odhaluje krásu vašeho poprsí. Zadní část je vyrobená z jemného tylu. Mezi košíčky a na ramínkách je mašlička. Ramínka jsou odepínatelná a regulovatelná, s vázáním za krkem, vertikální kostice. Zapínání je třístupňové na dvě řady. Kolekce “Eclissi Di Luna ”Materiálové složení: 56% polyamid + 14% bavlna + 10% viskóza + 9% polyuretan + 5% elastan.

Dámská podprsenka V-5951 Magma

Sexy podprsenka Marea V-5941 – Axami

Dámská otevřená podprsenka Marea AXAMI V-5941 s červenými květy a nádhernou výšivkou na košíčcích. Střih odhaluje krásu vašeho poprsí. Zadní část je vyrobený z jemného tylu. Mezi košíčky a na ramínkách je mašlička. Ramínka jsou odepínatelná a regulovatelná, vertikální kostice. Zapínání je třístupňové na dvě řady. Kolekce “Eclissi Di Luna ”Materiálové složení: 50% polyamid + 17% bavlna + 11% viskóza + 11% polyuretan + 7% polyester + 4% elastan.

Sexy podprsenka Marea V-5941 - Axami

TOPlist